+90 850 346 07 20 alper@pilototo.com
https://www.youtube.com/watch?v=_OxymdBFH-M

Yeni nesil araçlarda sıkça meydana gelen NOX Sensor’ü arızası aracın fazla yakıt yakmasına titremesine ve performansında düşmeye sebep olmaktadır. Yetkili servisler nox sensörünü değiştirme çözümünü sunmakta ve bu pahalı parçanın yaklaşık fiyatı 1000-2000 TL arasında değişmektedir. Ancak parça yakıt kalitesinden dolayı tekrar arıza verebilmekte ve kullanıcıları araçtan soğutmaktadır.

Pilot Chiptuning olarak bu sorunu kökten çözerek aracınızdaki NOX sensörünü iptal ediyoruz ve birdaha aklına NOX ile alakalı hiçbir sorun gelmemesi konusunda garanti veriyoruz.

Öncelikle servisimize gelen aracınızı arıza tespit cihazına bağlayıp arızaları tespit ediyoruz ve aracınızın motor beynini özel cihazlarımızla okuyoruz. konuyu yazılım mühendislerimiz aracılığı ile aracınızdaki ilgili sensörlerin iptalini sağlayıp düzenlenmiş yazılımı aracınıza yüklüyoruz ve aracınızı test ediyoruz ve tekrar arıza tespit cihazımızı bağlayıp sorunun çözülüp çözülmediğini onaylıyoruz.

İşlemin çok basit ve cok daha uygun fiyata çözülebildiğini gören müşterimizi %100 memnuniyet garantili bir şekilde yoluna devam etmesi için gönderiyoruz..

Sizlere bir telefon kadar yakınız bizi arayın ayrıntılı bilgileri sizlerlede paylaşalım:

ISY TUNING +90 850 346 07 20