+90 850 346 07 20 alper@pilototo.com

Ford Fiesta 1.5 TDCI aracınız için neler yapabileceğimizden söz edelim.

Yeni nesil Bosch EDC17C10 elekronik kontrol ünitesi kullanan bu araçta Infineon firmasının ürettiği yeni nesil TriCore işlemcilerden kullanılıyor ve siz Ford Fiesta araç sahipleri şanslısınız çünki Pilot OTO Chiptuning olarak bu işlemciler üzerinde chip tuning işleminde uzmanız…Aracın fabrikasyon yazılım numarasına göre çoğunlukla beyin sökmeden uygulama yaptığımız 1.5 TDCI model ford fiesta aracınız için ne kadar güç alabildiğimizden söz edelim.Sadece performans artışı değil egr iptali ve dpf iptali’de yapabildiğimizi belirtmekte fayda var.

Bildiğiniz gibi Pilot OTO Chiptuning söz konusu güç artışlarının hiç birisini farazi konuşmaz ve ölçümlemediği hiç bir sonucu müşterilerine vaad etmez.

Standart olarak 75HP ile 185nm tork üretebilen Ford Fiesta 1.5 TDCI aracınız yazılım sonrası 95HP 245nm tork üretmeye başlayacak ve bu sizlere çok daha keyifli bir sürüş olarak geri dönecektir.

Sizde aracınızı Antalya’nın en güvenili Chip tuning firması Pilot OTO Chiptuning’e teslim edin ve 30 gün para iade garantisi ile hiç bir korkunuz olmadan Chip tuning ile tanışın.