+90 850 346 07 20 alper@pilototo.com

Pilot OTO chiptuning olarak Akdeniz’in bir çok ilinde beyin sökmeden parça takmadan ve aracın garantisini bozmadan uyguladığımız yazılım çözümlerimizle sayısız araç sahibine hizmet verdik…Vermeye de devam edeceğiz.

Fakat gelin 100’ü aşkın Isuzu Novo sahibinden ve araç filosu sahiplerinden duyduğumuz bu işlem hakkında ki soruları sizlere anlatalım.

Isuzu novo yazılım, Isuzu novo chip, Isuzu novo chip tuning, Isuzu novo format, Isuzu novo dpd iptali, Isuzu novo egr iptali, Isuzu novo çip

Diye duyduğunuz işlerin hepsi aslında aracın elektronik kontrol ünitesi yani beyninin ( motor beyni ) önce okunup sonra düzenlerek tekrar araca yüklenmesi ile yapılan işlere verilen isimdir.

BizPilot OTO chiptuning olarak bu işe tekrar programlama da diyoruz.Bu işlemlerin hiç birisinde aracın üzerinden bir parça sökmüyor yada takmıyoruz.Garantisi devam eden modeli fark etmeksizin tüm Isuzu modellerinde bu işlemi yapabiliyoruz.

ÖNEMLİ!
-Aracın beyni sökülmediği ve içi açılmadığı için garantisi ile alakalı bir sorun asla oluşmamaktadır.
-Aracın beyni sökülerek yapılan işlemlerde araç garanti dışı kalır ve beyni açılan araçlar servis ve fabrika tarafından direk anlaşılmaktadır.

-Isuzu aracınız için yazılım yapacak firmanın aracın beynini açması demek 175.000 liralık aracınızın değer kaybetmesi ve bir sorunla karşılaşmanız halinde 50.000TL ( ELLİ BİN TL!! ) ‘ye varabilecek tutarlarda hasarları cebinizden ödemeniz demektir…

Pilot OTO chiptuning olarak bildiğiniz gibi sadece binek yada hafif ticari araçlara yazılımlar geliştirmekle kalmıyoruz. İş makinaları,otobüsler,kamyonlar ve tarım makianları içinde yazılımlar geliştiriyoruz.Buda bizi Isuzu Novo aracı üzerinde Antalya’nın en iyi yazılım firması yapıyor.

Standart bir yazılım firması ( chip tuning firması ) Türkiye şartlarında genellikle 1.6 Litre büyüklükte motorlara yazılım yapar.Hatta bunlarında bir çoğunu yurt dışından satın alır.Olsun olsun en fazla 3 litre dizel motor üzerine yazılım geliştirir yada satın alır.

Fakat Isuzu Novo’da olduğu gibi büyük litreli araçlara geldiği zaman yazılım düzenlenmesi 1.6 litrelik ufak araçlar gibi yapılmaz…
Pilot OTO chiptuning olarak 6.9 Litrelik Cummins beyinleri , 16,8 Litrelik ( yani Isuzu aracınızın motorundan 3 kat daha büyük ) Volvo iş makinalarının beyinlerini programlıyoruz